Twój e-PIT, czyli rozlicz się bez trudu

Dział: Aktualności
Czytany 3387 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na Portalu Podatkowym Ministerstwa Finansów czekają już automatycznie wypełnione zeznania podatkowe. Jak łatwo rozliczyć się za pomocą aplikacji Twój e-PIT? 

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe oraz Urząd Skarbowy w Chojnicach zapraszają do udziału w spotkaniach: "Twój e-PIT, czyli rozlicz się bez trudu".

Jeżeli chcą Państwo w najprostszy sposób rozliczyć się z podatków za rok 2018 zapraszamy na jedno z dwóch spotkań informacyjnych, które odbędą się w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach.

Dowiedzą się Państwo, jak działa  aplikacja Twój e-PIT, jak złożyć za jej pomocą zeznanie indywidualnie bądź wspólnie z małżonkiem. Jak dokonać przysługujących odliczeń.

Od tego roku na stronie internetowej podatki.gov.pl udostępnione są wypełnione już zeznania podatkowe osób fizycznych. Jest to nowa usługa Krajowej Administracji Skarbowej pod nazwą Twój e-PIT.
Narzędzie to bardzo ułatwia złożenie przez nas zeznania podatkowego, a w przypadku osób zapominalskich - rozliczenia wysyłane są automatycznie po upłynięciu terminu ich składania.

 Do wyboru mają Państwo dwa terminy spotkania:

- w dniu 6 marca 2019 roku (środa) o godz. 9.00, albo

- w dniu 7 marca 2019 roku (czwartek) o godz. 17.00

 Miejsce spotkania:

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach

Sala konferencyjna 004-005 (parter)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: (52) 33 44 450 lub poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy!

 

 

Osoby zainteresowane będą mogły podczas spotkania samodzielnie uzupełnić i złożyć swój PIT, postępując krok po kroku zgodnie z instrukcjami pracowników Urzędu Skarbowego.
Wystarczy posiadać własny komputer oraz dane niezbędne do logowania:
- numer PESEL
- kwotę przychodów wykazaną w zeznaniu podatkowym za rok 2017,
- kwotę przychodów wykazanych w przygotowanym przez pracodawcę zeznaniu za rok 2018 (którymkolwiek) PIT-11,

- kwotę należnego podatku do wpłaty lub zwrotu za 2017 rok.
Logować się do aplikacji można również za pomocą profilu zaufanego.
Oczywiście zachęcamy, aby, oprócz powyższych danych, przygotować sobie również informację o organizacji pożytku publicznego, na rzecz której chcą Państwo oddać 1% podatku.

 

 

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Zrównoważone opakowania - dobre praktyki

Zrównoważone opakowania - dobre pra…

17 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51