Inkubator Technologiczny

Dział: Oferta CEW
Czytany 7904 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Inkubator Technologiczny udostępnia podmiotom pomoc w uruchomieniu i prowadzeniu działalności poprzez zapewnienie infrastruktury, preferencyjne warunki najmu powierzchni biurowej oraz świadczenie usług doradczych.

 

Inkubator technologiczny w CEW to nie tylko powierzchnie biurowe do wynajęcia w centrum Chojnic. W ramach jednej, stałej stawki najmu zapewniamy wszystkie media, wraz z łączem telefonicznym i internetowym, możliwość bezpłatnego korzystania z sali spotkań biznesowych, a także preferencje w wynajmie sal szkoleniowych i konferencyjnych. Dajemy możliwość korzystania bezpłatnie z faksu oraz wykonywania bezpłatnie w ilości do 100 szt. dokumentów miesięcznie kserokopii i wydruków czarno-białych i w kolorze. Dodatkowymi atutami jest dostępność zaplecza kuchennego oraz doradztwo i wsparcie merytoryczne w rozwijaniu działalności ze strony pracowników CEW. Przedsiębiorca nie ponosi żadnych dodatkowych opłat w związku z prowadzeniem biura, poza podatkiem od nieruchomości i opłatami za wykonane rozmowy telefoniczne.

Trwa nabór do Inkubatorów Technologicznych!

Szukasz biura w Chojnicach na nową lub rozwijaną działalność?

Chcesz ograniczyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej?

Poszukujesz możliwości rozwijania firmy, a brak Ci czasu na samodzielne przeszukiwanie stron internetowych?

Inkubatory Technologiczne w CEW czekają właśnie na Ciebie. Aby rozpocząć działalność z Inkubatorze wystarczy wypełnić dostępny poniżej formularz wraz z ankietą weryfikacyjną, albo po prostu przyjść do nas – pomożemy w wypełnieniu dokumentów.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 52 33 444 50 albo 530 988 984.

 

Misja i cele

Inkubator Technologiczny CEW ma na celu poprawę konkurencyjności oraz innowacyjności województwa pomorskiego poprzez wspieranie tworzenia i rozwoju podmiotów, zakładanych i prowadzonych miedzy innymi przez absolwentów i młodych ludzi, którzy za drogę rozwoju zawodowego obrali prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Inkubator zapewnia początkującym przedsiębiorcom pomoc w uruchomieniu i prowadzeniu firmy. W inkubatorze nowopowstała firma będzie mogła zlokalizować swoją siedzibę.

Tworzone w inkubatorze firmy uzyskają „parasol bezpieczeństwa” oraz możliwość bardziej dynamicznego rozwoju (w porównaniu do funkcjonowania na rynku od samego początku). Współpraca tych firm, dzięki synergii wynikającej z bliskości lokalizacji w ramach inkubatora, przekłada się się nie tylko na realizację śmielszych planów i projektów rozwojowych, ale także na ich liczbę i jakość. Oddziaływanie to, nie będzie się jednak ograniczać tylko do firm w inkubatorze, lecz poprzez kreowanie nowych powiązań kooperacyjnych pomiędzy firmami zewnętrznymi (i podmiotami badawczo-rozwojowymi). Podobne efekty będą także możliwe do osiągnięcia w skali powiatów.

 

 

Tak wyglądają nasze biura w Inkubatorze Technologicznym:

 

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 1010 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51