Szkolenie dla nauczycieli

Dział: Aktualności
Czytany 3023 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu Fundacji Parasol serdecznie zapraszamy na szkolenie pt. „Dzieci z doświadczeniem migracyjnym w polskiej szkole” 

Szkolenie poświęcone będzie przygotowaniu szkół do przyjęcia, nauczania i integracji dzieci imigrantów, reemigrantów, dzieci dwóch kultur.

Szkolenie odbędzie się 04.10.2019 (piątek) w godzinach 9:00 - 15:00 w Chojnicach, Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe, ul. Józefa Piłsudskiego 30A.

Adresaci wydarzenia: osoby pracujące w szkołach, instytucjach samorządowych, organizacjach pozarządowych realizujących działania edukacyjne.

Szkolenie jest realizowane w ramach zadania pod hasłem “Pomorze na rzecz integracji!” zleconego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej:

formularz zgłoszeniowy do dnia 01.10.2019 r.

Szczegóły pod numerem telefonu: 570 930 931

Projekt „Podnoszenie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego na rzecz integracji imigrantów” dofinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 1058 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51