Konkurs dla dzieci i młodzieży

Dział: Aktualności
Czytany 1424 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy do udziału w konkursie "Biznes jutra"

 

  

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Biznes jutra” organizowanym z okazji Światowego Tygodni Przedsiębiorczości.                           

Tegoroczna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przebiega pod hasłem „Biznes jutra.” Prace konkursowe powinny nawiązywać do idei Tygodnia Przedsiębiorczości, czyli poszerzania wiedzy o ekonomii, ekologii i innowacyjnych możliwościach biznesowych, oraz do głównego hasła, czyli Biznesu jutra.

Konkurs obejmuje trzy kategorie do wyboru:

  1. Plakat 
  2. Esej, lub inna forma literacka, 
  3. Makieta

Plakat: W konkursie na plakat należy wykonać plakat przedstawiający pomysł na działalność gospodarczą / firmę, którą autor chciałby założyć w przyszłości albo pomysł na firmę ekologiczną, tj. uwzględniającą w swoim działaniu kwestie związane z ochroną środowiska. Technika wykonania plakatu jest dowolna.

Esej lub inna forma literacka: W konkursie na esej lub inną formę literacką należy napisać pracę na jeden z poniższych tematów:

  1. Jaka powinna być firma przyszłości?
  2. Jakie masz pomysły na działania sprzyjające ochronie środowisku w prowadzeniu firmy?

Objętość pracy nie powinna przekraczać sześciu stron A4. Praca może mieć charakter indywidualny lub grupowy.

Makieta: W konkursie na makietę należy przygotować makietę firmy, którą autor chciałby założyć w przyszłości albo makietę firmy działającej ekologicznie, która będzie uwzględniać w swoim działaniu kwestie związane z ochroną środowiska. Materiały, z których wykonana będzie makieta są dowolne, mogą być wykorzystane do tego celu m.in. klocki.

Prace mogą mieć charakter indywidualny lub grupowy. Prace należy przesyłać do Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30a, 89-600 Chojnice. Termin nadsyłania prac upływa 15 listopada 2021.

 

Pobierz załącznik:
Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Gawędy o...przyrodzie »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 1082 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51