Konkurs fotograficzny

Dział: Aktualności
Czytany 896 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez Starostę Powiatu Chojnickiego

 

Kaszubska Marszruta to produkt, którego nie trzeba przedstawiać. Ponad 180 km ścieżek rowerowych wiodących przez Bory Tucholskie. Marszruta została doceniona przez blog podróżniczy Znajkraj, a teraz doczeka się własnego kalendarza. W dodatku jego współautorem może być każdy z mieszkańców województwa pomorskiego. Wystarczy wziąć udział w konkursie fotograficznym i znaleźć się wśród jego laureatów.  

- Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie – mówi Starosta Chojnicki Marek Szczepański. – Sam jestem fanem dwóch kółek i nie raz przejechałem cały szlak Kaszubskiej Marszruty. Nie mam najmniejszej wątpliwości, że na trasie są przepiękne miejsca, które warto uwiecznić na fotografiach.

Konkurs rozpoczyna się 1 sierpnia i potrwa cały miesiąc. Adresowany jest do pełnoletnich mieszkańców województwa pomorskiego. Każdy z uczestników może przesłać jedno zdjęcie. Na autora najciekawszego z nich czeka 1 tys. zł. Nagrody finansowe trafią też do 11 kolejnych laureatów i to właśnie ich prace znajdą się w kalendarzu na 2023 „Kaszubska Marszruta w Obiektywie”.

Zapraszamy do udziału.

Szczegóły w regulaminie. 

 

 

Pobierz załącznik:
Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 1118 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51