Powiat Chojnicki w pigułce

Dział: Aktualności
Czytany 618 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną edycją chojnickiego paszportu.

„Paszport do atrakcji powiatu chojnickiego” przygotowany przez Stowarzyszenie „Charzy…” jest zaproszeniem do udziału w podróży do miejsc bardzo wyjątkowych i cennych przyrodniczo, historycznie, lub po prostu miejsc ciekawych i wartych odwiedzenia, a więc przede wszystkim Parku Narodowego Bory Tucholskie (PNBT), Chojnic i okolic, a także wszystkiego, co na swojej stronie internetowej oferuje Zaborski Park Krajobrazowy (tu https://zaborskipark.pl/ znajdziesz m.in. wszystkie mapy szlaków turystycznych, propozycje gier terenowych i ścieżek  edukacyjnych). Obecny paszport jest trzecim w naszej serii paszportów i sfinansowany jak zwykle z dotacji Powiatu Chojnickiego. 

Nasz Paszport przyda Wam się z całą pewnością jako przewodnik w terenie. Ruszajcie więc w drogę, zbierajcie wspomnienia i róbcie zdjęcia. Zdjęcia będzie można umieszczać na stronie fb Stowarzyszenia „Charzy…” w komentarzach po postem Paszportu. Nagrodą jest piękno natury, moc wrażeń i pamiątkowe zdjęcia, a przy odrobinie szczęścia jedna z kilku atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Stowarzyszenie „Charzy...”.  W środku paszportu znajduje się mapa powiatu chojnickiego z zaznaczonymi miejscowościami i innymi atrakcjami powiatu, które wytypowaliśmy. Na okładce są także potrzebne kody QR do stron PNBT i ZPK. Jeśli komuś z Was  potrzeba więcej wrażeń, może skorzystać także z aplikacji pt. „Skarby powiatu chojnickiego, dostępnej pod adresem www.chojniceiokolice.pl lub „Historyczne Chojnice” – www.historycznechojnice.pl, albo korzystając z propozycji Zaborskiego Parku Krajobrazowego, zaliczyć którąś z wielu proponowanych gier terenowych czy ścieżek edukacyjnych. Zapraszamy do zabawy. 

UWAGA!

Nasze Paszporty (przewodniki po powiecie chojnickim) otrzymacie bezpłatnie w:

  1. Gminnej Informacji Turystycznej w Charzykowach, ul. Jeziorna 54 (przy plaży);
  2. Eksperymentarium w Chojnicach przy ul. Piłsudskiego 30b;
  3. Kaszubskim Domu Rękodzieła Ludowego w Swornegaciach, ul. Mestwina 8;
  4. Promocji Regionu Chojnickiego w Chojnicach ul. Stary Rynek 4.

 Paszport w wersji do wydrukowania znajdziesz także w załączniku.

 

 

 

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 1063 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51