Podatkowe śniadanie biznesowe on-line

Projekt podnosimy kompetencje zawodowe. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Projekt podnosimy kompetencje zawodowe. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020
Czytany 2089 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tradycyjnie, jak co roku zapraszamy do udziału w spotkaniu na temat zmian i nowości w podatkach z Urzędem Skarbowym w Chojnicach. Tym razem w wersji on-line.

 

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe we współpracy z Urzędem Skarbowym w Chojnicach zapraszają do udziału w śniadaniu biznesowym on-line, w dniu 16 grudnia 2020 r. (środa) w godz. 9.00 - 11.00.
Ilość miejsc jest ograniczona - 20 osób, liczy się kolejność zgłoszeń.

Program spotkania obejmie:
- nowe zasady wypełniania JPK z deklaracją,
- kasy on-line - wybrane zagadnienia,
- CIT od spółek komandytowych,
- ryczałt od przychodów ewidencjonowanych,
- CIT Estoński
- abolicja podatkowa od przychodów zagranicznych.

W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań. Dla ułatwienia proponujemy, aby zadawali Państwo pytania już teraz - na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez poniższy formularz:

 

 

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie z podaniem adresu e-mail. W dniu spotkania zostanie do Państwa przesłany link z zaproszeniem do udziału w spotkaniu on-line. Aby wziąć w nim udział konieczny będzie dostęp do Internetu oraz przeglądarka internetowa, można również zainstalować bezpłatną wersję programu. W przypadku chęci udziału za pomocą telefonu, będą Państwo musieli zainstalować odpowiednią aplikację.
Spotkanie odbędzie się za pomocą systemu CISCO Webex Meetings. W załącznikach instrukcja, jak korzystać z programów.

 

 

 

 

Pobierz załącznik:
Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Seminarium »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Sidebar Menu

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 1078 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51