Kursy SEP-owskie

Dział: Aktualności
Czytany 4264 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zdobądź uprawnienia elektoenergetyczne

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach realizuje bezpłatne kursy elektroenergetyczne typu SEP uprawniające do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych, cieplnych i gazowych (uprawienia elektryczne G1, G2 lub G3).

Kurs przeznaczony jest dla osób pracujących w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach, które zamieszkują w województwie pomorskim i nie posiadają wykształcenia wyższego. Liczy się kolejność zgłoszeń.

UWAGA: kurs dla osób nieposiadających uprawnień, nie dotyczy przedłużenia!

Kurs realizowany jest w ramach projektu "Zwiększamy Kompetencje Pokorskich Pracowników" finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działania 05.05. Kształcenie ustawiczne.

Poniżej formularz zgłoszenia udziału w projekcie.

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 1064 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51