Nabór do Inkubatorów Technologicznych CEW

Dział: Aktualności
Czytany 3198 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 W ramach Inkubatora Technologicznego CEW czekają na przedsiębiorców w pełni wyposażone biura, zaopatrzone w telefon i Internet. 

Dyrektor Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach ogłasza nabór do Inkubatorów Technologicznych CEW.

Od 1 lipca dostępne będą cztery biura dla przedsiębiorców, którzy planują wdrożyć w swojej firmie innowacje, bądź dla osób, które dopiero zakładają własną działalność gospodarczą.

W ramach Inkubatora Technologicznego CEW czekają w pełni wyposażone biura, zaopatrzone w telefon i Internet.
Przedsiębiorcy mogą korzystać z zaplecza socjalnego, urządzeń wielofunkcyjnych i skanera. Do dyspozycji jest salka spotkań biznesowych w bezpłatnie wymiarze 50 godzin miesięcznie i zniżki na wynajem pozostałych sal szkoleniowych i konferencyjnych. W ramach wsparcia CEW oferuje usługi organizacyjne i informacyjne, a także możliwość promocji na stronie internetowej, profilu facebook oraz przy okazji szkoleń i innych przedsięwzięć organizowanych przez CEW. W cenie czynszu zawarte są wszystkie media, a także dostęp do Internetu, usługi sprzątania i ochrony.

Zasady wyboru firm oraz zasady pobytu w Inkubatorze CEW określa Regulamin.

Cena wynajmu powierzchni w Inkubatorze za 1 m2 wynosi 34 zł netto.
Maksymalny okres pobytu w Inkubatorze CEW wynosi, co do zasady, 3 lata i jest liczony od daty podpisania umowy, z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata po akceptacji przez Radę Programową CEW.

Nabór trwa w trybie ciągłym, do momentu wyczerpania miejsc.

Dokumentami wymaganymi do złożenia w naborze jest wypełniony formularz aplikacyjny wraz z wnioskiem o udzielenie pomocy de minimis oraz oświadczenia przedsiębiorcy o niezaleganiu w podatkach i ZUS.

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi maksymalnie w terminie do 7 dni od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Zgłoszenia będą rejestrowane według kolejności ich przedłożenia i opatrywane datą wpływu do organizatora naboru, którym jest CEW. Wszystkie dokumenty składane w naborze muszą być podpisane przez osoby upoważnione.

Oferta skierowana jest w szczególności do podmiotów innowacyjnych z powiatu chojnickiego i powiatu człuchowskiego opartych na wiedzy i nowoczesnych technologiach:
1) Podmiotów poszukujących wsparcia w fazie organizacyjnej.
2) Inkubatorów akademickich.
3) Podmiotów funkcjonujących na rynku nie dłużej niż 6 miesięcy.
4) Podmiotów funkcjonujących na rynku rozszerzających działalność o profil innowacyjny.

Firmy składające zgłoszenia nie mogą być wykluczone z możliwości udzielenia im pomocy publicznej w formie de minimis.

W ogłaszanym naborze udostępniamy dla celów przedsiębiorców: 2 biura na I piętrze budynku (pomieszczenie nr 108 o powierzchni 14,47 m2 i nr 109 o powierzchni: 13,17 m2) oraz 2 biura na II piętrze (pomieszczenia nr 204 o powierzchni 14,19 m2 i nr 207 o powierzchni 14,34 m2).

Kontakt telefoniczny: 52 33 44 450, lub osobiście w sekretariacie CEW, pokój 306 II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 16.00.

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Konferencje, szkolenia, targi itp

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Zrównoważone opakowania - dobre praktyki

Zrównoważone opakowania - dobre pra…

17 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51