Zapraszamy na

Czytany 735 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bezpłatny webinar: zmiany w prawie pracy - 13 kwietnia 2023 

 

Szkoła Biznesu MBA Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Państwowa Inspekcja Pracy Oddział w Bydgoszczy

Zapraszają na bezpłatny WEBINAR

ZMIANY W PRAWIE PRACY 2023

Termin: 13 kwietnia 2023 r.

godz. 10.00 - 11.30

Zapisy pod linkiem:

https://mba.byd.pl/id,615/webinar-zmiany-w-prawie-pracy-2023

 

Celem zajęć jest zapoznanie się z nowymi rozwiązaniami prawnymi wprowadzonymi do polskiego obrotu prawnego w 2023 r. Czy pracodawca będzie mógł badań trzeźwość pracowników/pracobiorców? Co zmieni się w regulacjach w zakresie pracy zdalnej? Jak wygląda obecnie kwestia minimalnego wynagrodzenia za pracę i jaki wpływ na inne świadczenia ma jej wysokość? Jakie wymiary czasu pracy będą obowiązywać w 2023 r.? Jakie zmiany w zakresie rodzicielstwa weszły w życie w 2023r. ?

Prelegent:

mgr Magdalena Araczewska – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalistka z zakresu prawa pracy. Od 25 lat pracownik Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy a od 23 lat czynny inspektor pracy. Doświadczenie zdobywała na licznych szkoleniach z zakresu prawa pracy oraz wykonując czynności kontrolno-nadzorcze. Posiada specjalizację z zakresu wykroczeń i przestępstw przeciwko prawom pracownika oraz innym osobom wykonującym pracę zarobkową. Od 2018 r. wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej na Studiach podyplomowych a od 2019 roku również na studiach licencjackich i magisterskich.

 

 

                                                  

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Sidebar Menu

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51