Wsparcie finansowe dla firm

Czytany 700 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jakie są aktualne możliwości uzyskania wsparcia finansowego dla firm z regionu? Zapraszamy na spotkanie w dniu 20 czerwca 2023 r.

W imieniu Kaszubskiego Związku Pracodawców, Starosty Chojnickiego Marka Szczepańskiego oraz Burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera zapraszamy do udziału w spotkaniu poświęconemu tematowi wsparcia dla małych i średnich firm.

Podczas spotkania przedstawione będą m.in. narzędzia oferowane przez Kaszubski Związek Pracodawców, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców oraz instrumentów antyinflacyjnych i finansowych z Agencji Rozwoju Przemysłu.

W ramach programu przewiduje się również prezentację na temat poręczeń i gwarancji należytego wykonania umowy oraz aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej samorządów.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach, w dniu 20 czerwca 2023 r. o godz. 11.00.

Prosimy o potwierdzenie przybycia w terminie do dnia 15 czerwca 2023, tel. 52 33 44 450, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub przez poniższy formularz: 

 

 

Centrum Edukacyjno Wdrożeniowe

Celem nadrzędnym projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego poprzez utworzenie Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach. Celem bezpośrednim jest stworzenie przestrzeni i funkcjonalności zapewniającej kreowanie procesów proinnowacyjnych w subregionie chojnicko-człuchowskim. Projekt zakłada również stworzenie nowego produktu, jakim są specjalistyczne usługi szkoleniowe i doradcze.

Strona: cewchojnice.eu
Więcej w tej kategorii: Zapraszamy na »
Eksperymentarium

Śniadania biznesowe

Sidebar Menu

Konferencje, szkolenia, targi itp

Zielony Tydzień Zawodowca

Zielony Tydzień Zawodowca

12 Lut 2024 Konferencje i szkolenia

Bezpieczna praca i środowisko

Bezpieczna praca i środowisko

23 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

Konsultacje dla klimatu

Konsultacje dla klimatu

19 Paź 2023 Konferencje i szkolenia

CEW na Facebooku

Biuletyn Informacji Publicznej
 

O projekcie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach to Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Więcej

Na stronie

Odwiedza nas 1112 gości oraz 0 użytkowników.

Dane kontaktowe

  • ul. Piłsudskiego 30 a,
    89-620 Chojnice
  • +48 52 334 44 50
  • +48 52 334 44 51